23. 1. 2020

Oddíly

Termiti Pouchov – 33. oddíl

Jsme oddíl sídlící v okrajové části Hradce Králové – Pouchově. Rádi uvítáme kluky i holky od předškolního věku. Vůdce oddílu Martin Dufek – Dudík (dufekma1@gmail.com)

Sluníčka Lochenice – 17. oddíl

Jsme smíšený skautský oddíl z Lochenic. Na pravidelných schůzkách se schází holky a kluci od 4 let. Největší dobrodružství zažíváme na víkendových výpravách a letním táboře. Vůdkyní oddílu je Štěpánka Záhorová (stepzahorova@gmail.com)

Dvacítka – 20.oddíl

Jsme chlapecký oddíl s rozšířenou duchovní výchovou. Každý týden pořádáme jednotlivé družinové schůzky. Pravidelně jednou za měsíc podnikáme společnou oddílovou akci (výlety, setkání, závody, výpravy na zajímavá místa); na jaře jezdíme na trojdenní výpravu a vrcholem naší skautské sezóny je letní čtrnáctidenní tábor. Chcete-li přihlásit svého syna do našeho oddílu, neváhejte kontaktovat vůdce oddílu – Tomáše Parýzka (pinkvist@seznam.cz)